Havaalanı Transfer Nedir?

Havaalanı Transfer Nedir?

 

   Dünyada birçok hizmetin çeşidleri  olduğu gibi transfer hizmetlerininde birçok çeşitleri vardır. Genellikle transfer hizmeti dendiğinde akla ilk olarak havaalanı transfer araç kiralama, vip transfer gibi konular aklımıza gelir. Havaalanı transfer ise  havaalanınından alınan yolcuların gerekli otel, kamp, tatil köyü,ev,iş veya farklı bir adrese götürülmesi işidir. Genellikle yolcunun alınıp o şehirde işi bittikten sonra tekrar bulunduğu adresten alınıp havaalanına götürülmesine denir veya buna Çift yönlü transfer hizmeti de denilebilir.

      Uçakla başladığınız veya başlayacagınız tatil,tatil köyü,kamp,otel  ulaşımınızın ardından havaalanı ile tesis arasındaki yolculuğunuz deneyimini RÖNESANS AİRPORT havaalanı transfer ekiblerimiz tarafından konforlu,lüks araçlarımız ile daima güler yüzlü ekiplerimiz ile sağlanıyoruz.

      RÖNESANS AİRPORT havaalanı transfer ekibi İyi eğitimli profesyonel şoförlerimizin sizi evinizin kapısından alıp lüks araçlarımız ile gideceğiniz yere zamanında bırakıldıgı konforlu bir yolculukta siz değerli müşterilerimizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Powered by Bilgeweb